H 100 Gençlik Aşısı (Nem Aşısı)

  Ankara H-100 Gençlik Aşısı (Nem Aşısı)

  Nem aşısı olarak da bilinen H 100 gençlik aşısı; içeriğinde bulunan yoğun hyaluronik asit, doğal aminoasitler ve vitamin sayesinde cildi besleyen bir gençleştirme yöntemidir. Ankara H 100 gençlik aşısını diğer dolgu maddelerinden farklı kılan en önemli nokta içeriğidir. Bu içerik hyalüronik asit ve yeniden yapılandırma kompleksinden (8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral ve 1 vitamin) oluşmaktadır. % 100 saf ve serbest (çapraz bağ içermeyen) hyalüronik asit kullanılarak yapılan bu tedavide, cildin kendi kendini onaran, nem ve esneklik sağlayan, sıkılaştıran hücrelere çalışma emri veriliyor. Cildimiz nemlenirken ve parlarken, cilt kalitesi de artar.


  H100 gençlik aşısının uygulama alanları ve ne olduğu hakkında daha detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Ankara H 100 gençlik aşısı ve fiyatları hakkında bilgi almak için ise Doç. Dr. Yeşim Kaymak’ın kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

  H 100 Gençlik Aşısı Nedir?

  Cildimiz, yaşlandıkça yıpranır. Bu süreçte maruz kaldığımız hava kirliliği, stres, mevsimsel değişimler vb. dış etkenler de yıpranmayı artırır. Bu nedenle cildin sürekli olarak nem dengesinin korunması ve yararlı antioksidanlarla desteklenmesi gerekir. H 100 aşısının amacı; cilde ihtiyacı olan bu desteği vermektedir. Bu nedenle içerisinde cildin yapı taşlarından biri olan hyaluronik asiti, antioksidanları ve vitaminleri barındırır. Bu faydalı kokteylin cilde doğrudan enjekte edilmesi ise hücrelerin bileşenlerden en yüksek verimi almasını sağlar. Böylece haricen uygulanan krem ve kozmetik ürünlerin aksine, hiçbir değer kaybı olmadan cilt güçlenir ve yaşlanmaya meydan okuyabilir.

  H 100 Gençlik Aşısının Etkileri Nelerdir?

  H 100 gençlik aşısının içerdiği hyaluronik asit, kolajenin yapı taşıdır. H10 gençlik aşısı uygulamasıyla, dışarıdan desteklenen kollajen uyarılır ve yapımı hızlanır. Cildin kırışıklık durumu fazlaysa o zaman bir kısmı çapraz bağlı olan hyalüronik asitler seçilebilir. Bu şekilde elde edilen etki daha hızlı ve daha kalıcı olacaktır. H 100 gençlik aşısının içerisinde bulunan hyaluronik asit, cildi nemlendirerek, esnek kalmasını sağlar. Bununla birlikte aşı kokteylinde bulunan diğer faydalı vitamin ve mineraller de cilt tonunun eşitlenmesini ve cildin yenilenmesini sağlar.

  Hyalüronik asit vücutta üretilen ve derimiz için olmazsa olmaz bir maddedir ve yaş ilerledikçe vücuttaki üretimi de azalır. Bunun sonucu yaşlanma belirtileri olan ciltte kuruluk ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Bu durumun düzeltilebilmesi için cilde dışarıdan yeterli miktarda hyalüronik asit verilmelidir. Gençlik aşısı, hem içeriğindeki hyalüronik asit hem de yeniden yapılandırma kompleksi sayesinde derinin kalitesini olumlu yönde kısa sürede değiştirmekte yardımcı oluyor. Yüzde aydınlık ve parlak bir görünüm yaratan, aynı zamanda cildin toparlanmasını sağlar.

  H 100 gençlik aşısı:

  • Cildin içerisinde bulunan hyaluronik asitin artmasını ve kalıcılığını sağlar.
  • İlerleyen yaşa ve mimiklere bağlı oluşan ince kırışıklıkları azaltır.
  • Cildi sıkılaştırır. Daha genç, duru ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlar.
  • Hücrelerin yenilenmesini hızlandırır.
  • Kas dokularını destekler dolayısıyla sarkmanın önüne geçer.
  • Cildin esnekliğini korur.
  • Yara iyileşmesini hızlandırır.
  • Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.

  H 100 Gençlik Aşısı Nereye Yapılır?

  H 100 gençlik aşısı vücudumuzdaki birçok bölgeye uygulanabilir.

  • Yüzün tamamına
  • Boyun bölgesine
  • Dekolte bölgesine ve eller üzerine yapılabilir.

  Ankara H 100 Gençlik Aşısı Nasıl Yapılır?

  H 100 gençlik aşısı enjeksiyon ile yapılır. Uygulama sırasında dayanılmaz bir acı hissedilmez. Ancak birden fazla bölgeye işlem yapılacaksa, hastalarımızın rahat etmesi için lokal anestezik kremler uygulanabilir. Yaklaşık 15 – 20 dakika içerisinde tamamlanan, pratik bir işlemdir. H 100 gençlik aşısı ile birlikte mezoterapi ve PRP gibi diğer ameliyatsız gençleştirme yöntemleri de yapılabilir. H 100 gençlik aşısı; bu uygulamaların etkisini artırarak, kişinin kısa sürede gençleşmesine yardımcı olur. Ankara H 100 gençlik aşısı uygulaması hakkında detaylı bilgi için Doç. Dr. Yeşim Kaymak ile iletişime geçebilirsiniz.

  H 100 Gençlik Aşısının Kaç Kez Yapılması Gerekir?

  H 100 gençlik aşısı seanslar hâlinde yapıldığında etkisi artar. Genellikle 3 – 4 seans uygulama yapmak yeterlidir. Gençlik aşısı yapıldıktan 1 hafta sonra etkisi ortaya çıkar. Yüzde aydınlanma ve toparlanma gerçekleşir. Gençlik aşısı 15 gün ile 1 ay aralıklarla 3 kere yapılırsa çok daha iyi sonuç alınır. Bu sonuçların etkisi yaklaşık 12 – 18 ay boyunca devam eder. Cilde zararlı bir işlem olmadığı için kişi istediği sürece yeniden aşı yapılabilir.

  Ankara H 100 Gençlik Aşısı Fiyatları 2024

  H 100 gençlik aşısı Ankara, ameliyatsız ve pratik bir yöntem olmakla birlikte oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bu nedenle günümüzde en çok tercih edilen cilt uygulamalarından biridir. Yalnızca cilt kusurlarından şikâyetçi olanlar değil, rutin cilt bakımını güçlendirmek isteyenler de yaptırabilir. Fiyatlar ise klinikten kliniğe ve uygulama sayısına göre değişmektedir. Bu nedenle Ankara H 100 gençlik aşısı fiyatlarını öğrenmek için kliniğimizle doğrudan iletişime geçebilir; detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Şimdi Ara!
  Yol Tarifi