Göz Altı Işık Dolgusu

  Ankara Göz Altı Işık Dolgusu

  Ankara göz altı ışık dolgusu; özellikle göz altındaki morluk ve koyu renkli halka görünümünü düzeltmede kullanılan, özel bir dolgu tekniğidir. Göz altı ışık dolgusu yapılırken hem hyaluronik asit hem de multi-vitaminlerden oluşan bir kompleks kullanılır. Böylece göz altı dokuları güçlenirken beslenir. Böylece renk eşitlenmesi sağlanır. Göz altı çökmeleri giderilebilir. Ankara göz altı ışık dolgusu fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Doç. Dr. Yeşim Kaymak ile iletişime geçebilirsiniz.


  Göz altı ışık dolgusu, hem ilerleyen yaş hem de yapısal morluk/çökmelerin giderilmesinde kullanılabilir. Bu nedenle her yaş grubundan hastamızın tercih ettiği bir işlemdir. Aydınlanan ve ışıldayan göz altları, kişiye daha genç ve canlı bir görünüm kazandırır.

  Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

  Işık dolgusu, dolgu ile mezoterapi işlemlerini birleştiren bir uygulamadır. İçerisinde Hyalüronik asite ek olarak aminoasitler, antioksidanlar, mineraller ve vitaminler barındırır.

  Göz altı ışık dolgusu göz çevresinin gençleştirilmesinde kullanılır. Bu amaçla göz altı oluğunun doldurulmasında, göz çevresi kırışıklıklarının ve morluğunun giderilmesinde, göz çevresine nem ve ışıltı vermede oldukça etkilidir.  Çoğu zaman tek seans yeterlidir. Ortalama kalıcılık süresi ise 12 aydır.

  Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Etki Eder?

  Dolgu içeriğindeki hyalüronik asit, göz altlarındaki çökme ve deformasyonu düzeltirken, multivitaminler hücre boyutunda iyileşme sağlayarak, deri kalitesini artırır. Hem ince kırışıklıkların giderilmesinde, hem koyu rengin açılmasında, hem gözaltı derisinin nemlenmesinde etkin sonuçlar veren bir işlemdir.

  Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Yapılabilir?

  Gözaltı ışık dolgusu özellikle gözaltı morluk ve çukurundan rahatsızlık duyan hastalar için idealdir. Bunun dışında göz altı derisinin yapılanmasını da sağladığı için göz çevresinin gençleştirilmesi amacıyla da kullanılabilir. Uygulama 18 yaşını geçen ve işleme engel olan ciddi sağlık sorunları olmayan kişilere güvenle yapılabilir. Ankara göz altı ışık dolgusu için uygun bir aday olup olmadığınızı öğrenmek için kliniğimizi arayabilirsiniz.

  Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

  Göz altı bölgesi, oldukça hassas bir bölgedir. Bu nedenle göz altı ışık dolgusu uygulaması, diğer dolgu uygulamalarına göre daha hassas bir işlemdir diyebiliriz.

  Göz altı ışık dolgusu yapılırken, yanak üzerindeki bir noktadan, ucu künt kanül yardımıyla girilir. Göz altındaki deriden, kemik üzerine yavaşça enjeksiyon yapılır. Göz altı ışık dolgusu içeriğinde özel bir anestezik madde içerir. Bu nedenle enjeksiyon sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmez. Göz altı ışık dolgusunda kullanılan kanülün ucu künt yapıda olduğu için işlem sonrasında yoğun morarma ya da şişme de olmamaktadır.

  Göz Altı Işık Dolgusu Uygulaması Ne Kadar Sürer?

  Göz altı ışık dolgusu uygulaması yaklaşık 30 dakikada tamamlanır. Uygulama sırasında kullanılan kanüller, şişlik, kızarıklık, kanama ve morarma gibi istenmeyen yan etkileri ortadan kaldırır. Bu nedenle göz altlarına dolgu yapıldığı bile belli olmaz. Kişi rahat bir şekilde günlük yaşamına devam edebilir.

  Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Kalıcı Mıdır?

  Yapılan klinik çalışmalar hastaların çoğunluğunun enjeksiyondan 12 ay sonrasında bile uygulamadan son derece memnun olduklarını ve yakınlarına tavsiye ettiklerini saptamıştır. Bu nedenle kalıcı olmasa da oldukça uzun süre etkisini gösteren bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz

  Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2024

  Göz altlarındaki morluklar, kişiyi olduğundan yorgun ve yaşlı gösterir. Bu nedenle birçok kişi göz altlarındaki renk değişimlerini kozmetik ürünler ile kapatmaya çalışmaktadır. Bu ürünler geçici olarak etki gösterse de estetik görünümü uzun süreli düzeltmede yetersiz kalmaktadır.

  Ankara göz altı ışık dolgusu, göz altı morluklarını ve çökmeleri gidermede en etkili yöntemlerden biridir. Aynı zamanda ameliyatsız bir estetik işlem olduğu için de oldukça sık tercih edilmektedir. Ankara göz altı ışık dolgusu ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Doç. Dr. Yeşim Kaymak ile iletişime geçebilir; randevu alabilirsiniz.

  Şimdi Ara!
  Yol Tarifi